Abonneer je op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven
Klik hier

BLS in de wereld

BLS is wereldwijd actief.

BLS HEADQUARTERS
Via dei Giovi, 41
20032 Cormano
Milan, Italy
info@blsgroup.it

BLS IBERIA
Barcelona, Spain
info@blsgroup.es

BLS NORTHWEST
Rotterdam, The Netherlands
info@blsgroup.nl

BLS DO BRASIL
Cotia-SP, Brazil
contato@blsgroup.com.br

BLS GERMANY
Germany
info@blsgroup.de

BLS FRANCE
Miribel, France
info@blsgroup.it

Commerciële contacten

Italië en de Balkan
Massimo Biffi
massimo.biffi@blsgroup.com

Spanje
Marco Giacomelli
marco.giacomelli@blsgroup.com

Emilio José García Segura
emilio.garcia@blsgroup.com

Frankrijk en Marokko
Kevin Tordjman
kevin.tordjman@blsgroup.com

Zakaria Abdelatif
zakaria.abdelatif@blsgroup.com

Morgan Chevallier
morgan.chevallier@blsgroup.com

Oost-Europa en de Baltische staten, Griekenland, Malta, Turkije, GOS
Francesca Casella
francesca.casella@blsgroup.com

Midden-Oosten, Azië, Afrika
Lingfan Li
lingfan.li@blsgroup.com

Ierland, België, Nederland en Luxemburg
Lenneke De Graaf
lenneke.degraaf@blsgroup.com

VK
Helen Custard
helen.custard@blsgroup.com

DACH-gebied
Guido Maik
guido.maik@blsgroup.com

Latam en Midden-Amerika
Marco Giacomelli
marco.giacomelli@blsgroup.com

Brazilië
Riccardo Mezza
diretoria@blsgroup.com.br

Abonneer op onze nieuwsbrief

Ontvang updates over onze evenementen, nieuws, catalogus en aankomende initiatieven.
Abonneren

Neem contact op

Laat uw bericht achter, wij antwoorden binnen 48 uur.
Vraag informatie aan

BLS S.R.L.
Società a Socio Unico
via dei Giovi, 41 - 20032 Cormano (MI) - Italia
t/f +39 02 39310212 / 66200473
info@blsgroup.it
Privacy Policy - Cookie Policy

Geregistreerd kantoor
via dei Giovi, 41 – 20032 Cormano (MI) - Italia
Capitale Sociale | Share Capital: Euro 600.000,00 i.v.
C.C.I.A.A. - R.E.A.: MI 1186898
Partita IVA | VAT N°: IT12296780153
C.F. e Iscrizione al Registro delle Imprese di Milano: 07822320151

BLS IBERIA / Av. Pau Casals, 8 08182 Sant Feliu de Codines Barcelona - Spain
BLS NORTHWEST / Reeweg, 132 3343 AP H.I. Ambacht Rotterdam - The Netherlands
BLS DO BRASIL / Rua Alvarenga Peixoto, 307 05095-010 Sao Paulo - SP - Brazil
BLS GERMANY / Steindeich 1a, 25377 Kollmar - Germany
BLS FRANCE / 18 Porte du Grand Lyon 01700 Neyron - France

crossmenuchevron-downcross-circle
NL